flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Взаємодія суду та центру пробації

26 лютого 2020, 16:17

     26 лютого 2020 року в приміщенні Жовтневого районного суду м. Запоріжжя відбулась зустріч з начальником Олександрівського районного відділу Філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області Оленою Шепель.

    Начальник пробації повідомила працівникам апарату суду, що головна мета органів пробації – забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинувачених, з метою прийняття судом рішення про міру їхньої відповідальності.

     Впровадження пробації в Україні - це не лише крок назустріч європейським стандартам роботи з правопорушниками, але й можливість виправлення правопорушників без ув’язнення.

     Пробація державі обходиться в 10-12 разів дешевше, ніж ув’язнення.

   Станом на 01.01.2020  на обліку органів пробації Запорізької області перебуває 3489 осіб, засуджених до покарань без позбавлення волі та щодо яких застосовано адміністративне стягнення у виді громадських, виправних та суспільно корисних робіт.

     Впродовж року до структурних підрозділів пробації надійшло 956 повідомлень-запитів від установ виконання покарань (слідчих ізоляторів), із них: 592 щодо можливості проживання за обраним засудженим місце проживання; 194 – можливості працевлаштування; 217 – сприяння організації соціального патронажу засудженим віком до 35 років та 83 – щодо влаштування до спецустанов для звільнених засуджених віком старше 35 років.

    Клієнтами пробації є: обвинувачені, стосовно яких органом пробації готується досудова доповідь; особи, засуджені до покарання у виді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадських робіт, виправних робіт; особи, яким покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк замінено покаранням у виді громадських робіт або виправних робіт; особи, звільнені від відбування покарання з випробуванням; особи, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, стосовно яких вживаються заходи з підготовки їх до звільнення.

 Контакти: 

 

ОЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ

Філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області

 

Начальник відділу

 

 

Контактні дані:

 

Олена ШЕПЕЛЬ, підполковник внутрішньої служби

_______________________________________________________

поштова адреса: вул. Матросова, 26, м. Запоріжжя, 69005

тел.: 099-380-02-64

електронна скринька: zp2_probation@ukr.net

Графік роботи:

понеділок – четвер: 09:00 – 18:00

п’ятниця: 09:00 – 16:45

обідня перерва: 13:00 – 13:45

вихідний: субота, неділя

Сторінка в Facebook: https://www.facebook.com/probation.zap/

 

 

Пресслужба суду