flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Суд під надійною охороною

18 серпня 2020, 16:43

   Відтепер Жовтневий районний суд м. Запоріжжя охороняється Територіальним управлінням Служби судової охорони в Запорізькій області. 

      Служба судової охорони – державний орган, який підтримує громадський порядок у суді; запобігає проявам неповаги до суду та припиняє такі прояви; охороняє приміщення й інше майно судів, органи судової влади; забезпечує державний захист суддів, працівників апаратів судів та їхніх родин, а також гарантує безпеку учасників судового процесу (ст. 160 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»).

     Служба судової охорони підзвітна Вищій раді правосуддя та підконтрольна Державній судовій адміністрації України.

     Співробітники Служби перетворили буденний робочій ранок працівниць апарату суду на несподіване, але дуже приємне свято, подарувавши красиві троянди.

     Колектив Жовтневого районного суду м. Запоріжжя вітає працівників Служби судової охорони з першим робочим днем та бажає міцного здоров’я, оптимізму, легкої служби та плідної співпраці.

   

 Зазначимо, що співробітники Територіального управління Служби судової охорони в Запорізькій області втілюють в життя гасло «Професіоналізм, Пильність. Безпека правосуддя» не лише перебуваючи на робочому місці. Так, 09 липня 2020 року два співробітника служби затримали злочинця, який скоїв зухвале пограбування жінки.

      Територіальне управління Служби судової охорони у Запорізькій області розпочало свою роботу у березні 2020 року, у теперішній час штат теруправління укомплектований не повністю, тому конкурси на вакантні посади тривають.

 

Пресслужба суду