flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Спеціалізація суддів Жовтневого районного суду м. Запоріжжя

02 червня 2020, 10:20

В штаті Жовтневого районного суду м. Запоріжжя 13 суддів. На цей час призначені на посади - 7 суддів, 1 з яких перебуває у відпустці по вагітності та пологам.         

     Згідно зі ст. 18 Закону України про судоустрій та статус суддів» суди спеціалізуються на розгляді цивільних, кримінальних, господарських, адміністративних справ, а також справ про адміністративні правопорушення.

У випадках, визначених законом, а також за рішенням зборів суддів відповідного суду може запроваджуватися спеціалізація суддів з розгляду конкретних категорій справ.

 

На цей час в Жовтневому районному суді м. Запоріжжя існує наступна спеціалізація суддів:

Судді, які розглядають цивільні та адміністративні справи:

  1. Скользнєва Наталія Георгіївна
  2. Жукова Ольга Євгеніївна
  3. Антоненко Максим Володимирович
  4. Світлицька Вікторія Миколаївна
  5. Гнатик Ганна Вікторівна

Судді, які розглядають кримінальні справи та справи про адміністративні правопорушення:

  1. Стратій Євгенія Володимирівна
  2. Клименко Лідія Володимирівна
  3. Пивоварова Юлія Олександрівна

Окрім того, у місцевих загальних судах та апеляційних судах діє спеціалізація суддів із здійснення кримінального провадження щодо неповнолітніх.

Судді (суддя), уповноважені здійснювати кримінальне провадження щодо неповнолітніх, обираються з числа суддів відповідного суду зборами суддів цього суду за пропозицією голови суду або за пропозицією будь-якого судді цього суду, якщо пропозиція голови суду не була підтримана, на строк не більше трьох років і можуть бути переобрані повторно.

Кількість суддів, уповноважених здійснювати кримінальне провадження щодо неповнолітніх, визначається окремо для кожного суду зборами суддів цього суду.

Судді Жовтневого районного суду м. Запоріжжя, які уповноважені здійснювати кримінальне провадження щодо неповнолітніх:

  1. Стратій Євгенія Володимирівна
  2. Пивоварова Юлія Олександраівна          

          

Слідчими суддями, які уповноважені на здійснення повноважень із судового контролю за дотриманням прав, свобод та інтересів осіб у кримінальному провадженні обрано всіх суддів Жовтневого районного суду м. Запоріжжя.